KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13242220
nr 1324 2220
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kvinna, duk på pannå, 43x33 cm. Ej signerad
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 maj 2020
kl 20:29:48
100 kr
250 kr